2. Procedure
Procedure
Titel: Bodycams en toebehoren inclusief integrale dienstverlening
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren van “bodycams inclusief integrale dienstverlening”. Tot de scope van de Opdracht behoren de aanschaf van bodycams met enkel non-streaming opnamefunctionaliteit tussen de 2.200 en 4.000 stuks inclusief levering en integrale dienstverlening. Definitieve aantallen zijn afhankelijk van de prijs. Daarnaast aanschaf van in totaal 185 bodycams met opname en livestreaming functionaliteit. Het gebruik van bodycams bevordert de veiligheid en het veiligheidsgevoel van zowel politiemedewerkers als burgers. Vertaald naar de politiepraktijk kunnen bodycams ingezet worden ter ondersteuning van de deeltaken. De prioriteit ligt op het continueren van de huidige dienstverlening. De gebruikers willen - net als tot nu toe - op eigen initiatief opnamen op hun bodycam real-time kunnen starten en stoppen en deze beeldopnamen later (non-real-time) voor verdere verwerking in (hun specifieke) politieprocessen beschikbaar hebben. Daarnaast is ook de wens voor vernieuwing waarbij gebruikers de mogelijkheid wordt gegeven bodycam-beelden real-time te kunnen streamen naar Operationele Centra waar wordt meegekeken met de collega op straat om data gedreven ondersteuning en/of tactische aansturing mogelijk te maken.
Interne identificatiecode: Bodycams en toebehoren inclusief integrale dienstverlening
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79700000 Opsporings- en beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 35121000 Beveiligingsuitrusting, 75240000 Diensten voor openbare orde, recht en veiligheid, 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 2 000