2. Procedure
Procedure
Titel: IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN SOFTWARE VOOR HET BEHEER VAN EEN ZIEKENHUISAPOTHEEK
Beschrijving: IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN SOFTWARE VOOR HET BEHEER VAN EEN ZIEKENHUISAPOTHEEK
Interne identificatiecode: 2023-056
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48180000 Medische software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-056 - 1
Interne identificatiecode: 1