2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwsupdates in het weekend en bij piek en ziek
Beschrijving: Het verrichten van nieuwsupdates in het weekend en bij piek en ziek.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000