See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SPCO Groene Hart - Laptops
Beschrijving: Het betreft hier een levering van laptops ten behoeve van SPCO Groene Hart. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Laptops.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000