204538-2023 - MededingingNederland-Amsterdam: Fietsen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
AI 2023-0052 - Raamovereenkomst Levering Fietsenrekken Model Amsterdam Puccini
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34430000 Fietsen
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst Levering Fietsenrekken Model Amsterdam Puccini
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Gemeente is voornemens de levering van fietsenrekken die zij nodig acht binnen de openbare ruimte in te kopen.
De Gemeente heeft via de Puccinimethode de wens om de hele stad op een eenduidige en herkenbare wijze in te richten, waardoor gekozen is deze Aanbesteding met een aangeleverd ontwerp/tekening op de markt te zetten.
Naast de “standaard” fietsenrekken Model Amsterdam in diverse lengtes/aantal rekken per frame, is het ook mogelijk om dat er diverse varianten (bv voor verschillende varianten fietsen) moeten worden ontworpen, uitgewerkt en mogelijk ook geproduceerd. Deze varianten zullen ongeveer 20% van de omvang van de totale opdracht beslaan. Deze varianten zullen dan middels een aparte nadere opdrachten worden opgedragen.