2047-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – De levering, implementatie en onderhoud van backoffice applicaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De levering, implementatie en onderhoud van backoffice applicaties
Beschrijving: Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, ten tweede: geen mededinging om technische redenen. Het voornemen is een overeenkomst aan te gaan met Centric Netherlands B.V. voor het leveren en instand houden van de applicaties en aanverwante dienstverlening op het gebied van de volgende domeinen: belastingen, bedrijfsvoering, sociaal domein, ruimtelijke ordening en informatiebeleid. 700.000,-
Interne identificatiecode: 90386-2023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48311000 Software voor documentenbeheer, 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken, 72266000 Advies over software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie betreft de levering, implementatie en onderhoud van backoffice applicaties
Beschrijving: Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Als belanghebbenden, ondanks bijgevoegde motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met redenen omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Dit kan door een bericht te versturen via het emailadres inkoop@gemeente-oldambt.nl of via de berichtenmodule van TenderNed. Als er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de € 70.000,-
Interne identificatiecode: 1