Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31520000 Lampen en lamparmaturen
Aanvullende classificatie (cpv): 45316100 Installeren van buitenverlichting
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie