2. Procedure
Procedure
Titel: Voice communicatie Antennes
Beschrijving: LVNL heeft regelmatig behoefte aan additionele antenneleveringen en -diensten. Op dit moment wil LVNL een Raamovereenkomst met een voorziening voor het afroepen van additionele antenneleveringen en -diensten voor het team CNS/Voice. 5.000.000
Interne identificatiecode: PRJ3374
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45232330 Opstellen van antennes, 45312300 Installeren van antennes
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: LVNL heeft regelmatig behoefte aan additionele antenneleveringen en -diensten. Op dit moment wil LVNL een Raamovereenkomst met een voorziening voor het afroepen van additionele antenneleveringen en -diensten voor het team CNS/Voice.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 64225000 Lucht-grondtelecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32352000 Antennes en reflectoren
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever heeft de optie, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, om de Overeenkomst twee (2) keer te verlengen met een periode van maximaal 24 maanden per keer. De totale duur van de Overeenkomst bedraagt niet meer dan acht (8) jaar en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege.