205252-2024 - Mededinging
België – Defibrillator – Een meerjarige open overeenkomst (2024-2034) ten behoeve van Defensie en de Federale Politie voor de aankoop, levering en installatie van automatische externe defibrillatoren (AED’s) met toebehoren ter vervanging van het bestaande patrimonium. Het onderhoud en de instandhouding van het huidige en toekomstige patrimonium aan AED’s.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Een meerjarige open overeenkomst (2024-2034) ten behoeve van Defensie en de Federale Politie voor de aankoop, levering en installatie van automatische externe defibrillatoren (AED’s) met toebehoren ter vervanging van het bestaande patrimonium. Het onderhoud en de instandhouding van het huidige en toekomstige patrimonium aan AED’s.
Beschrijving: Een meerjarige open overeenkomst (2024-2034) ten behoeve van Defensie en de Federale Politie voor: - De aankoop, levering en installatie van automatische externe defibrillatoren (AED’s) met toebehoren ter vervanging van het bestaande patrimonium. - Het onderhoud en de instandhouding van het huidige en toekomstige patrimonium aan AED’s
Interne identificatiecode: 24SD590
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24SD590 - 1
Interne identificatiecode: 1