205480-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Geregistreerde inzameling en transport van diverse huishoudelijke afvalstromen, leasen minicontainers en containerbeheer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Geregistreerde inzameling en transport van diverse huishoudelijke afvalstromen, leasen minicontainers en containerbeheer
Beschrijving: Het voor u liggend aanbestedingsdocument bevat informatie over de Europese openbare aanbesteding betreffende de geregistreerde inzameling en transport van diverse huishoudelijke afvalstromen, en het leasen van minicontainers en het verzorgen van het containerbeheer voor de minicontainers. 13.489 aansluitingen restafval 160 aansluitingen medisch afval 15.291 aansluitingen gft afval
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De onderhavige aanbestedingsprocedure betreft een Europese openbare aanbestedingsprocedure in de zin van artikel 2.26 Aw 2012. Bij de keuze voor deze procedure heeft de gemeente conform de Gids Proportionaliteit acht geslagen op de omvang van de opdracht, de transactiekosten voor de gemeente en inschrijvers, het aantal potentiële inschrijvers, het gewenste eindresultaat, de complexiteit van de opdracht en het type opdracht en het karakter van de markt
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Geregistreerde inzameling en transport van diverse huishoudelijke afvalstromen, leasen minicontainers en verzorgen containerbeheer
Beschrijving: De opdracht betreft de inzameling en het transport naar de verwerkers van huishoudelijke afvalstromen. Hieronder valt: - de gewogen en geregistreerde inzameling van PMD-rijk restafval d.m.v. minicontainers; - de ongeregistreerde inzameling ven medisch afval in de restafvalroute, d.m.v. minicontainers; - de geregistreerde inzameling van GFT-afval, d.m.v. minicontainers. 13.489 aansluitingen restafval 160 aansluitingen medisch afval 15.291 aansluitingen gft afval
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de overeenkomst is 4 jaar. Zij vangt aan op 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2028. Na het verstrijken van deze periode heeft Opdrachtgever het recht de overeenkomst 2 maal met 1 jaar eenzijdig te verlengen. Deze verlengingsopties vinden automatisch doorgang. Indien Opdrachtgever géén gebruik wil maken van deze opties dan maakt Opdrachtgever dit schriftelijk kenbaar, uiterlijk tien (10) maanden voor het einde van de betreffende contractperiode. In geval de opties doorgang vinden is de einddatum 31 december 2029, of 31 december 2030 en is de looptijd van de overeenkomst 60 dan wel 72 maanden.