205502-2025 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Beschrijving: Het proces van de nadere opdrachten binnen de overeenkomst wordt aangepast van €25.000,- naar een hogere drempel van €70.000,-. Oorspronkelijke artikel leidraad H1.2: 1.2 Proces Nadere Opdrachten Indien de Opdrachtgever een Opdracht wenst te verlenen binnen de Raamovereenkomst, is er sprake van een “Nadere Opdracht”. Voor elke Nadere Opdracht worden de te leveren producten uitgevraagd, waarbij de inhoud van deze Raamovereenkomst als basis dient. De selectie voor deze nadere opdrachten is afhankelijk van de geraamde opdrachtwaarde: - Een minicompetitie o.b.v. laagste prijs of prijs/kwaliteit voor opdrachten > €25.000,- - Een roulatiesysteem voor opdrachten < €25.000,-; deze worden één op één gegund.
Interne identificatiecode: A04.36.2023
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Beschrijving: zie Selectieleidraad zie hoofdpublicatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging van 2 x 12 maanden