205686-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – AI 2025-0080 Perceel 8 Inkoop, aanplant met nazorg beplanting (percelenregeling)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0080 Perceel 8 Inkoop, aanplant met nazorg beplanting (percelenregeling)
Beschrijving: Perceel 8 Inkoop, aanplant met nazorg beplanting (percelenregeling) Voor deze opdracht is het regelement van de percelenregeling van toepassing. Het doel van dit perceel is een samenwerking tussen Groen Nieuw West Coöperatie U.A.* (GNWC) en Gemeente Amsterdam op te zetten, waarbij de innovatieve dienstverlening van de GNWC in combinatie met de Community Wealth Building (CWB)-aanpak leidt tot: 1. een versterking van de kwaliteit van het groen in Nieuw-West en 2. nieuwe werkgelegenheid voor bewoners van Nieuw-West in de groensector.
Interne identificatiecode: AI 2025-0080
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1