205714-2025 - Resultaat
Nederland – Wegenonderhoud – RAW Raamovereenkomst onderhoud elementenverharding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW Raamovereenkomst onderhoud elementenverharding
Beschrijving: De gemeente Raalte organiseert een aanbestedingsprocedure voor het contracteren van één aannemer voor uitvoering van deze raamovereenkomst onderhoud elementenverhardingen. De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: - Onderhoud klinkerwegen (klein- en groot onderhoud) - Klein – onderhoud (meldingen/klein onderhoud) - Achterstallig onderhoud elementenverhardingen (groot onderhoud) - Achterstallig onderhoud voet/fietspaden (groot onderhoud) - Optioneel: dichtstraten nutstrace’s en kopgaten centrumgebieden/dorpskernen Plafondbedrag: € 5.000.000,-
Interne identificatiecode: P2024114
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen, 45233161 Aanleggen van trottoirs, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie separate leidraad Plafondbedrag €5.000.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst voorziet in de mogelijkheid voor verlenging. In totaal kan twee keer met één geheel kalenderjaar worden verlengd, tot en met uiterlijk 31 maart 2029.