2. Procedure
Procedure
Titel: Gunning Stoomnetwerk Botlek Zuid
Beschrijving: Realisatie stoomnetwerk te Botlek Rotterdam
Interne identificatiecode: ADO 247069
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000