Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Mobiliteitsdienstverbanden
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteder is op zoek naar 2 opdrachtnemers onder een raamovereenkomst die voorzien in het aanbieden van mogelijkheden tot overname van contractovereenkomst in combinatie met begeleiding van werk-naar-werk, waar medewerkers van HHNK gebruik van kunnen maken om duurzaam uit te stromen. Bij deze zogeheten 'mobiliteitsdienstverbanden' neemt de opdrachtnemer medewerkers met een ambtelijke aanstelling tijdelijk in dienst onder gelijkblijvende of daaraan gelijkwaardige primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (inclusief pensioenopbouw bij ABP). Opdrachtnemer past daarbij vooraf geen selectie toe.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanbesteder raamt de omvang op 0 tot 8 mobiliteitsdienstverbanden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Aan deze raming kunnen geen rechten ontleend worden.