205877-2026 - Mededinging
België – Argon – QOP25-3891 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibaar argon en de installatie, exploitatie en verhuur van nieuwe opslaginstallaties voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator NV
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3891 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibaar argon en de installatie, exploitatie en verhuur van nieuwe opslaginstallaties voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator NV
Beschrijving: QOP25-3891 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibaar argon en de installatie, exploitatie en verhuur van nieuwe opslaginstallaties voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator NV
Interne identificatiecode: QOP25-3891
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24111100 Argon
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1