2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Energietransitie - cluster SO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van adviseren en tegelijkertijd projecten oppakken. Jij bent de persoon die ervoor zorgt dat één van de grootste maatschappelijke opgaven van de stad staat als een huis. Jij weet ideeën voor de toekomst om te zetten naar uitvoering. Jij bent dé Adviseur Energietransitie voor gemeente Rotterdam.
Interne identificatiecode: 6-D-02001-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000