205926-2025 - Mededinging
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Prijsvraag - Onderzoek kansrijke interventies lees- en schrijfvaardigheid in het mbo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Prijsvraag - Onderzoek kansrijke interventies lees- en schrijfvaardigheid in het mbo
Beschrijving: Prijsvraag - Onderzoek kansrijke interventies lees- en schrijfvaardigheid in het mbo
Interne identificatiecode: BD-EURAAN-RH-IUCN24120062
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000