206091-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Europees openbare aanbesteding Zaaksysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Zaaksysteem
Beschrijving: Het huidige zaaksysteem van de gemeente Coevorden (Medewerkerportaal, Atos esuite) is zogeheten ‘end-of-life’, wat betekent dat de ondersteuning (doorontwikkeling en onderhoud) op het gebruik van de software zal stoppen. In 2024 is er uitvoerig onderzoek gedaan naar de meest passende route voor de gemeente Coevorden om niet alleen het zaaksysteem te vervangen, maar ook uitvoering te geven aan de ambities van het programma samen slimmer werken van en met Coevorden. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één marktpartij die het zaaksysteem beschikbaar stelt, implementeert en onderhoud voor de komende jaren. De overeenkomst wordt aangegaan voor 4 jaar en kan met viermaal één jaar worden verlengd. Met de partij die als tweede eindigt, zal een wachtkamerovereenkomst worden gesloten. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geschatte geraamde waarde van € 400.000-. voor de totale looptijd van acht jaar. Bovenstaand bedrag is exclusief btw. Let op: de gegevens over de omvang van de opdracht zijn een indicatie. U kunt geen rechten ontlenen aan deze raming.
Interne identificatiecode: 14650-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente Coevorden wenst één marktpartij te contracteren die het zaaksysteem beschikbaar stelt, implementeert en onderhoud voor de komende jaren. De gunning is gebaseerd op de componenten prijs (in mindere mate) en voornamelijk kwaliteit (plan van aanpak). Een demonstratie van de geboden oplossing maakt onderdeel uit van het beoordelingsproces. De overeenkomst wordt aangegaan voor 4 jaar en kan met viermaal één jaar worden verlengd. Met de partij die als tweede eindigt, zal een wachtkamerovereenkomst worden gesloten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het huidige zaaksysteem van de gemeente Coevorden (Medewerkerportaal, Atos esuite) is zogeheten ‘end-of-life’, wat betekent dat de ondersteuning (doorontwikkeling en onderhoud) op het gebruik van de software zal stoppen. In 2024 is er uitvoerig onderzoek gedaan naar de meest passende route voor de gemeente Coevorden om niet alleen het zaaksysteem te vervangen, maar ook uitvoering te geven aan de ambities van het programma samen slimmer werken van en met Coevorden. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één marktpartij die het zaaksysteem beschikbaar stelt, implementeert en onderhoud voor de komende jaren. De beoogde ingangsdatum van de dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) is 1 september 2025. Het voornemen is om een Overeenkomst aan te gaan met een vaste looptijd van vier jaar. Na deze initiële looptijd kan de Overeenkomst, eenzijdig door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, vier keer verlengd worden voor maximaal één jaar per keer. De periode tussen 1 september 2025 tot 7 april 2026 geldt als implementatiefase. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geschatte geraamde waarde van € 400.000-. voor de totale looptijd van acht jaar. Bovenstaande bedragen zijn exclusief btw. Let op: de gegevens over de omvang van de opdracht zijn een indicatie. U kunt geen rechten ontlenen aan deze raming.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde ingangsdatum van de dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) is 1 september 2025. Het voornemen is om een Overeenkomst aan te gaan met een vaste looptijd van vier jaar. Na deze initiële looptijd kan de Overeenkomst, eenzijdig door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, vier keer verlengd worden voor maximaal één jaar per keer. De periode tussen 1 september 2025 tot 7 april 2026 geldt als implementatiefase.