De aanbesteding omvat het beheer van de netwerkinfrastructuur van de aanbestedende dienst. Aeres zoekt een dienstverlener die vanuit een eigen visie wendbaar genoeg is om aan te sluiten bij het volwassenheidsniveau van Aeres om een gemeenschappelijke visie en roadmap voor de toekomst van de netwerkinfrastructuur van Aeres te bepalen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen