See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 31066756: Aankondiging van een wijziging SAA A9 Gaasperdammerweg
Beschrijving: Betreffende aanbesteding dateert uit 2014 voor een zogenoemde geïntegreerde contractvorm DBFM voor het ontwerp, aanleg, financiering en onderhoud van de A9 Gaasperdammerweg tot en met 25 juni 2038. Voor een uiteenzetting van de wijzigingen, wordt verwezen naar bijlage “Wijzigingen Gaasperdammertunnel onder artikel 2.163d AW 2012”. Deze Wijzigingen zijn uitgevoerd door de zittende opdrachtnemer IXAS ZUID-OOST BV. Constaterende dat er in de afgelopen jaren wijzigingen niet gepubliceerd zijn, voert het projectteam met deze gebundelde publicatie een hersteloperatie uit om met terugwerkende kracht te conformeren aan deze verplichting. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne identificatiecode: 31066756.0236, 31066756.226, 310.66756.225
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221241 Bouwen van verkeerstunnel
Aanvullende classificatie (cpv): 45221241 Bouwen van verkeerstunnel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne identificatiecode: 1