206469-2026 - Resultaat
Nederland – Voertuigcarrosserieën – Leveren van 3 elektrische (lichte) bakwagens (onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van 3 elektrische (lichte) bakwagens (onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging)
Beschrijving: Procedure vanwege het niet ontvangen van inschrijvingen bij publicatie met Tenderned kenmerk 514701 3 voertuigen
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34210000 Voertuigcarrosserieën
Aanvullende classificatie (cpv): 34131000 Kleine vrachtwagentjes, 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1