2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Zuid-Holland Zuid - Engineering Station Rotterdam Noord en Alexander
Beschrijving: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Ingenieursbureaus. Engineeringswerkzaamheden (ontwerp en uitvoeringsbegeleiding) ten behoeve van de stations Rotterdam Noord en Alexander. zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Andere procedure in één fase
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Engineering Stations Rotterdam Alexander en Rotterdam Noord
Beschrijving: Het engineeren van de stations Rotterdam Alexander en Rotterdam Noord. Deze werkzaamheden betreffen o.a. het ontwerpen van jukkenperron / kunstwerkperron, technische installaties en verplaatsen van bovenleidingsportalen. Optioneel het begeleiden van de uitvoering.
Interne identificatiecode: 1