2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling en transport huishoudelijke afvalstromen
Beschrijving: Huis-aan-huis inzameling bij haar inwoners van de huishoudelijke afvalstromen: •Huishoudelijk restafval (HRA) •Groente-, fruit- en tuinafval (GFT) •Plastic verpakkingen, Metalen verpakkingen en Drankenkartons (PMD) Deze afvalstromen worden voornamelijk ingezameld via minicontainers. Daarnaast wordt restafval bij hoogbouw ingezameld via ondergrondse verzamelsystemen. Zie 'VT Informatiedocument Inzameling Huishoudelijk Afval' 900.000 per jaar
Interne identificatiecode: 5098166
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511200 Ophalen van huisvuil
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1