2070-2024 - Resultaat
Nederland – Meubilair – NU Quadraam - Kantoormeubilair - Olympus College
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Kantoormeubilair - Olympus College
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van kantoormeubilair ten behoeve van het Olympus College, onderdeel van Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Kantoormeubilair.
Eerdere aankondiging: 390427-2021
Interne identificatiecode: T58609
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000