207070-2026 - Resultaat
België – Schoolboeken – Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Schoolboeken voor 4 opeenvolgende schooljaren met ingang van schooljaar 2026-2027 met eenmalige stilzwijgende verlenging voor twee jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Schoolboeken voor 4 opeenvolgende schooljaren met ingang van schooljaar 2026-2027 met eenmalige stilzwijgende verlenging voor twee jaar
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Schoolboeken voor het secundair onderwijs.
Interne identificatiecode: 2025/0200
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/0200 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Schoolboeken voor het secundair onderwijs
Interne identificatiecode: 1