207224-2026 - Resultaat
Nederland – Luchtfotografiediensten – Levering geo-obliek, panoramafoto's met LiDAR en mutatiesignalering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering geo-obliek, panoramafoto's met LiDAR en mutatiesignalering
Beschrijving: De opdracht bestaat uit drie percelen: Perceel 1: Jaarlijkse levering obliekluchtfoto’s, nadirfoto's en true orthomozaïek en eens in de 5 jaar een levering van een puntenwolk (zogenaamde parkeervlucht) Perceel 2: Jaarlijkse levering panoramafoto’s gecombineerd met LiDAR Perceel 3: Mutatiesignalering BAG/WOZ en BGT U kunt zowel op één als op meerdere volledige percelen inschrijven. Wij verwijzen u hiervoor naar hoofdstuk 3.1.2 van de aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961200 Luchtfotografiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Jaarlijkse levering obliekluchtfoto’s, nadirfoto's en true orthomozaïek
Beschrijving: Jaarlijkse levering obliekluchtfoto’s, nadirfoto's en true orthomozaïek en eens in de 5 jaar een levering van een puntenwolk (zogenaamde parkeervlucht) Wij verwijzen u hiervoor naar hoofdstuk 3.1.2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Jaarlijkse levering panoramafoto’s gecombineerd met LiDAR
Beschrijving: Jaarlijkse levering panoramafoto’s gecombineerd met LiDAR Wij verwijzen u hiervoor naar hoofdstuk 3.1.2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Mutatiesignalering BAG/WOZ en BGT
Beschrijving: Mutatiesignalering BAG/WOZ en BGT Wij verwijzen u hiervoor naar hoofdstuk 3.1.2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 3