207620-2025 - Mededinging
Nederland – Motorvoertuigen – Operationele lease voertuigen gemeente Kerkrade
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Operationele lease voertuigen gemeente Kerkrade
Beschrijving: Het leveren van voertuigen voor diverse organisatieonderdelen binnen de gemeente Kerkrade voor de periode 2025-2030. Het gaat hierbij om voertuigen die bestemd zijn voor verschillende teams met verschillende disciplines en doeleinden, waaronder bijvoorbeeld het domein Stad en het domein Bestuur. Perceel 1: heeft betrekking op de levering van personenauto’s voor de afdeling Openbare Orde en Veiligheid van het domein Bestuur. Perceel 2: heeft betrekking op de levering van bedrijfswagen(s) voor de afdeling Openbare Orde en Veiligheid van het domein Bestuur. Perceel 3: heeft betrekking op de levering van bedrijfsvoertuigen voor de afdeling Stedelijk Beheer van het domein Stad en eventuele andere organisatieonderdelen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente Kerkrade hanteert voor deze Europese aanbesteding de openbare procedure. De aanbesteding geschiedt op basis van de algemene Europese Richtlijn 2014/24/EU per 1 juli 2016 in de Nederlandse wetgeving geïmplementeerd door middel van de Aanbestedingswet.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1: heeft betrekking op de levering van personenauto’s voor de afdeling Openbare Orde en Veiligheid van het domein Bestuur. Initieel betreft dit de aanschaf van een drietal personenvoertuigen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2: heeft betrekking op de levering van bedrijfswagen(s) voor de afdeling Openbare Orde en Veiligheid van het domein Bestuur. Initieel betreft dit de levering van 1 bedrijfswagen.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Perceel 3: heeft betrekking op de levering van bedrijfsvoertuigen voor de afdeling Stedelijk Beheer van het domein Stad en eventuele andere organisatieonderdelen. Initieel betreft dit de levering van 3 personenauto's en 2 bedrijfswagens.
Interne identificatiecode: 3