2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Rijopleidingen en Code 95 (1)
Beschrijving: Opdracht voor het verzorgen van Rijopleidingen en Code 95 (basis en nascholing) voor HTM medewerkers.
Interne identificatiecode: MJ202601
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80411000 Autorijschooldiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80411100 Rijexamendiensten, 80411200 Rijlessen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000