2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien gazons
Beschrijving: • Maaien intensief gazon; • Maaien extensief gazon; • Maaien parkeervoorzieningen (gras door steen); • Maaien speeltuin Marktplein Biezelinge; • Bij maaien rondom obstakels en bomen; • Maaien bloembollen; • Afsteken graskanten; • Het treffen van (tijdelijke) eventueel noodzakelijke verkeersmaatregelen, als onderdeel van de te maaien onderdelen. Maaien gazons binnen de gemeente Kapelle.
Interne identificatiecode: K011260
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor vier jaar, zijnde 23 maart 2026 t/m 31 december 2029, met optie tot twee keer, twee jaar te verlengen, zijnde jaar 2030 - 2031en 2032 - 2033.