See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en installatie inclusief werken van 3 MRI scanners
Beschrijving: Deze opdracht betreft de aankoop en installatie, inclusief alle essentiële aanpassingswerken van drie nieuwe MRI scanners. Deze scanners zullen dienen ter vervanging van de huidige toestellen/systemen dewelke ook dienen te worden gedemonteerd en weggehaald. Afhankelijk van het aangeboden toestel/systeem zal de huidige kooi van Faraday al dan niet dienen vervangen te worden. Indien de kooi dient vervangen te worden, dient deze extra kost opgenomen te worden bij het gunningscriterium 'prijs'. Er dient bekeken te worden of het huidige koelsysteem gerecupereerd kan worden, afhankelijk van de specificaties van het aangeboden toestel. Tevens dient er bekeken te worden of de elektrische voeding en elektrisch bord gerecupereerd kan worden, afhankelijk van de specificaties van het aangeboden toestel. Voor de toestellen van UZ Leuven dienen de contrastpompen wel vervangen te worden. Voor AZ Diest dienen de contrastpompen niet vervangen te worden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Levering en installatie van 1 MRI 3T - locatie UZ Leuven Perceel 2: Levering en installatie van 1 MRI 3T - locatie UZ Leuven Perceel 3: Levering en installatie van 1 MRI 1.5T inclusief tijdelijk vervangtoestel op huurbasis - locatie AZ Diest
Interne identificatiecode: PPP0WC-280/5250/P8007 tem P8009
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38520000 Scanners
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en installatie van 1 MRI 3T (UZ Leuven)
Beschrijving: Aankoop en installatie, inclusief alle essentiële aanpassingswerken van 1 nieuwe MRI scanner ter vervanging van het huidige toestel/systeem hetwelke ook geheel dient te worden gedemonteerd en weggehaald.
Interne identificatiecode: P8007_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (- De inschrijver dient een verplichte optie op te geven voor de meerprijs van een omnium onderhoudscontract t.o.v. een preventief onderhoudscontract over een periode van 10 jaar waarvan de eerste 2 jaar voor rekening van de inschrijver (= waarborgperiode).) Vereiste opties (- Overnamebedrag voor het huidige, te verwijderen en te vervangen toestel/systeem (negatief bedrag).)
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: P8008_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Levering en installatie van 1 MRI 1.5T inclusief tijdelijk vervangtoestel op huurbasis (AZ Diest)
Interne identificatiecode: P8009_3