See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DE SCHOONMAAK VAN DE KANTOREN VAN DE MEDISCHE KABINETTEN’
Beschrijving: De bedoeling van deze opdracht is een dienstverlener te vinden die de schoonmaak van al de medische kabinetten verzorgt.
Interne identificatiecode: T2025.020
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: T2025.020 - 1
Beschrijving: DE SCHOONMAAK VAN DE KANTOREN VAN DE MEDISCHE
Interne identificatiecode: 1