2. Procedure
Procedure
Titel: Bomen & beplanting
Beschrijving: De Opdracht betreft, afhankelijk van welk perceel, het leveren van bomen en/of beplanting. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: Z/26/255259
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van bomen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) keer één (1) jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Beplanting
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van beplanting. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 03451000 Planten