2. Procedure
Procedure
Titel: Applicatie ten behoeve van het Beheren van Openbare Ruimten
Beschrijving: Gemeente Dijk en Waard heeft besloten een Europese openbare aanbesteding te organiseren waarbij bedrijven worden uitgenodigd een inschrijving te doen voor het leveren van een applicatie ten behoeve van het Beheren van Openbare Ruimten door de gemeente Dijk en Waard. De Europese openbare procedure biedt géén ruimte voor het voeren van onderhandelings-gesprekken. Deze aanbesteding heeft als doel één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van de overeenkomst. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. De implementatie gebeurt in de maanden hier voorafgaand. De duur van de overeenkomst is vier (4) jaar met een optie tot verlenging van zestien (16) keer één (1) jaar ofwel twaalf (12) maanden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De duur van de initiële overeenkomst is vier (4) jaar met een optie tot verlenging van zestien (16) keer één (1) jaar ofwel twaalf (12) maanden.