208428-2026 - Resultaat
Nederland – Verzekeringsmakelaarsdiensten – Verzekeringsmakelaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringsmakelaar
Beschrijving: De gemeente Roermond en de regio gemeenten Weert, Nederweert en Leudal wensen op het gebied van verzekeringsvraagstukken bij gestaan te worden door de verzekeringsmakelaar 385.000€
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518100 Verzekeringsmakelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Verzekeringsmakelaar voor de gemeenten: Gemeente Roermond Gemeente Weert Gemeente Nederweert Gemeente Leudal
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
Opties:
Beschrijving van de opties: € 380.000