20849-2025 - Resultaat
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Verwijderen en afvoeren van drijvend vuil en zwerfvuil in de jacht- en vissershavens en domeinduinen langs de Kust
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwijderen en afvoeren van drijvend vuil en zwerfvuil in de jacht- en vissershavens en domeinduinen langs de Kust
Beschrijving: Deze diensten hebben betrekking op: het verwijderen van drijvend vuil, zwerfvuil en aanwas op de kielbanken en slipways in de jacht- en vissershavens van Nieuwpoort, Oostende, Blankenberge en Zeebrugge en in de domeinduinen en domeingronden langs de Kust Onderhavige opdracht behandelt het eerste pachtjaar (2025). De hoeveelheden opgegeven in de opmeting, gelden dus voor 1 onderhoudsjaar. De opdracht kan verlengd worden met drie maal één pachtjaar volgens de voorwaarden vermeld in dit bestek.
Interne identificatiecode: AFD KUST-224.035
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1