208494-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Europese aanbesteding externe inhuur personeel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding externe inhuur personeel
Beschrijving: Deze opdracht is onderverdeeld in percelen: • Perceel 1 Inhuur technisch personeel. • Perceel 2 Inhuur ZZP’ers en detachering (brokerdiensten). De onderhavige opdracht wordt -per perceel- geraamd op een jaarlijkse opdrachtwaarde van: • Perceel 1: € 600.000,00 exclusief btw • Perceel 2: € 1.500.000,00 exclusief btw De opdrachtwaarde is indicatief en wordt voor perceel 1 geraamd op € 2.400.000,00 exclusief btw en voor perceel 2 geraamd op € 6.000.000,00 op basis van een looptijd van vier (4) jaar. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afname, die niet te kwantificeren is en om die reden wordt de raamovereenkomst voor perceel 1 gesloten voor een maximale waarde van € 3.600.000,00 exclusief btw en voor perceel 2 voor een maximale waarde van € 9.000.000,00 exclusief btw. Bij overschrijding van het maximale bedrag eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inhuur technisch personeel
Beschrijving: De onderhavige opdracht wordt -per perceel- geraamd op een jaarlijkse opdrachtwaarde van: • Perceel 1: € 600.000,00 exclusief btw • Perceel 2: € 1.500.000,00 exclusief btw Onder dit perceel valt de inhuur van technisch personeel op uitzendbasis. Inschrijver dient binnen dit perceel in ieder geval personeel te leveren in de functie van medewerker gegevensbeheer, medewerker bezwaarafhandeling WOZ en/of een ander technisch profiel. Functieprofielen treft Inschrijver in de Bijlage Functieprofielen. De onderhavige opdracht wordt -per perceel- geraamd op een jaarlijkse opdrachtwaarde van: • Perceel 1: € 600.000,00 exclusief btw
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Inhuur ZZP’ers en detachering
Beschrijving: De onderhavige opdracht wordt -per perceel- geraamd op een jaarlijkse opdrachtwaarde van: • Perceel 1: € 600.000,00 exclusief btw • Perceel 2: € 1.500.000,00 exclusief btw Onder dit perceel valt de inhuur van technisch personeel op uitzendbasis. Inschrijver dient binnen dit perceel in ieder geval personeel te leveren in de functie van medewerker gegevensbeheer, medewerker bezwaarafhandeling WOZ en/of een ander technisch profiel. Functieprofielen treft Inschrijver in de Bijlage Functieprofielen. Onder perceel valt de inhuur van ZZP’ers en detachering middels een broker. Inschrijver dient binnen dit perceel in ieder geval ZZP’ers en/of detachering te leveren in de volgende functies: • Inhuur vanaf schaal 7, waaronder, maar niet beperkt tot: o WOZ-taxateur; o WOZ-medewerker; o Senior medewerker invordering; o Administratief medewerker invordering; o CISO; o Functioneel beheerder; o (Senior) medewerker klantcontact; o Data-analist; o Medewerker AO-IC; o (Fiscaal) jurist; o Administratief, juridisch medewerker. • Overige ZZP’ers en detachering binnen de functies en domeinen genoemd Annex XI Domeinformuleringen. De onderhavige opdracht wordt -per perceel- geraamd op een jaarlijkse opdrachtwaarde van: • Perceel 2: € 1.500.000,00 exclusief btw
Interne identificatiecode: 2