208601-2024 - Resultaat
Nederland – Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten – EA Dienstreizen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Dienstreizen
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van (zakelijke) dienstreizen inclusief gerelateerde dienstverlening. De te contracteren Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het boeken van reizen, het actief adviseren omtrent te boeken reizen op een duurzame en inclusieve wijze en het zorgdragen voor een effectieve en efficiënte boekings- en factureringswijze.
Interne identificatiecode: EA-JN-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten