2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Montfoort - Maaien en knippen gewas
Beschrijving: Maaien en knippen van het gewas zoals beschreven in het bestek inclusief bijlagen. -
Interne identificatiecode: IBMN-2025-MON-AH-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1