208818-2023 - MededingingNederland-Hendrik-Ido-Ambacht: Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reinigen ondergrondse afvalcontainers
Referentienummer: 230042GHA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De inhoud van de Opdracht betreft de reiniging van de complete en geïnstalleerde ondergrondse containers van de Opdrachtgever. Het gaat voor wat betreft het reinigen om het uitvoeren van de volgende werkzaamheden per systeem:
De reinigingswerkzaamheden bestaan minimaal uit:
o Reiniging van de inwerpzuil: 3x/jaar
o Reiniging van de betonput / frequentie 1x/jaar
o Reiniging van voetgangersbordes (onder en bovenzijde) 3x/jaar
o Reiniging van de binnencontainer: 1x/jaar
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Aanbestedende dienst sluit één Overeenkomst af met één aanbieder. De geraamde opdrachtwaarde overstijgt het drempelbedrag voor Europees aanbesteden op basis van 607 containers binnen de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.