208942-2024 - Resultaat
Nederland – Diverse zakelijke diensten – Subsidieadvies en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Subsidieadvies en ondersteuning
Beschrijving: De opdracht betreft het verrichten van diensten op het gebied van subsidieadvies en ondersteuning binnen de organisatie van Opdrachtgever.
Interne identificatiecode: T48765
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000