2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding doelgroepenvervoer met groot materieel - Mobiliteitsbureau Noordoost Fryslân
Beschrijving: Het doel van het Mobiliteitsbureau (hierna te noemen Aanbestedende dienst of 'de Opdrachtgever') met deze aanbesteding is het sluiten van één Overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor doelgroepenvervoer middels groot materieel. 1
Interne identificatiecode: F101961-GM-E
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Jobinder is het vervoersysteem van de gemeenten gemeenten Achtkarspelen, Dantumadiel, Noardeast-Fryslân en Tytsjerksteradiel gezamenlijk, ondergebracht in gemeenschappelijke regeling Mobiliteitsbureau Noordoost Fryslân. Dit betreft een openbare Europese aanbesteding ten behoeve van de uitvoering van doelgroepenvervoer met groot materieel voor de deelnemende gemeenten in de GR.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 - doelgroepenvervoer middels groot materieel
Beschrijving: 1 - doelgroepenvervoer middels groot materieel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsmogelijkheid na de initiële looptijd