209125-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – BI Specialist project GREAT (T-shape) - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BI Specialist project GREAT (T-shape) - cluster BCO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van de doorontwikkeling van Business Intelligence en daarmee het opleveren van stukken welke bijdragen aan de doorontwikkeling van de applicatie Cognos. Hiervoor werk je in teamverband 10 Cognos packages en 150 Cognos rapporten uit.
Interne identificatiecode: 6-D-06994-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000