209294-2025 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Stadion De Taeye Knokke-Heist
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Stadion De Taeye Knokke-Heist
Beschrijving: Het gemeentebestuur van Knokke-Heist wil een nieuw multifunctioneel stadiongebouw realiseren als kloppend hart van sportsite De Taeye ten noorden van de spoorwegberm in Heist. Het project staat in het teken van een duurzame investering in sport- en jeugdwerking voor de komende decennia. Het gebouw moet dan ook in verschillende opzichten (bouwtechnisch / programmatorisch) toekomstbestendig zijn. De gemeente Knokke-Heist voorziet voor dit project €3.610.000 excl. btw en erelonen.
Interne identificatiecode: OO4909
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO4909 - 1
Interne identificatiecode: 1