209302-2026 - Mededinging
België – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Beschrijving: Aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk (EDPBW)
Interne identificatiecode: PPP18I-82/6050/2025/082
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/082_1
Aanvullende classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten, 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk