209376-2026 - Resultaat
Nederland – Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden – ROVK Inhuur Innovation Developer in logistieke netwerken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROVK Inhuur Innovation Developer in logistieke netwerken
Beschrijving: Voor het vergroten van de impact van haar programma’s zoekt Connekt een Innovation Developer in logistieke netwerken. Connekt voert programma’s uit voor overheden om door samenwerking tussen overheid, bedrijfsleven en kennisinstellingen tot innovaties te komen die niet zelfstandig door te markt gerealiseerd kunnen worden. Voor het ontwikkelen van nieuwe innovaties en het verder brengen (opschalen) van ontwikkelde innovaties zoekt Connekt een Innovation Developer in logistieke netwerken. EUR 384.000 excl. BTW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid tot tweemaal verlenging met maximaal 12 maanden