20938-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU - Kempenkind - St. Jan Duizel
Referentienummer: T9713
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van KempenKind, Sint Jan Duizel.
Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T6941 DAS Schoonmaakdiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding