209697-2021 - ResultaatNederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Winsum — realisatie aanleg onderdoorgang
Referentienummer: R-550070
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De onderdoorgang bevindt zich in de nog aan te leggen verbindingsweg (60 km/u) tussen de N361 en de Onderdendamsterweg in de gemeente Het Hogeland.
De onderdoorgang bevindt zich in de Spoorlijn Sauwerd – Eemshaven, geocode 200, km 5.63.
De spoorlijn betreft een enkelspoor, niet geëlektrificeerd.
Projectkenmerken:
Ontwerp en realisatie (D&C) van:
— onderdoorgang van beton met minimaal afmetingen breedte 8.1 m en hoogte 4.8 m. De lengte is ca. 7 m,
— spoordek met spoor in ballast, inclusief overgangsconstructie,
— toeritten (totale lengte onderdoorgang met toeritten is ca. 160 m),
— voorzieningen voor HWA (bergingskelder, pompinstallatie),
— watergangen,
— hekwerken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdossier.