2. Procedure
Procedure
Titel: Mobility as a Service
Beschrijving: Mobiliteitskaart met aanverwante dienstverlening voor Hogeschool Rotterdam zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2024/019/OeO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Mobiliteitskaart met aanverwante dienstverlening voor Hogeschool Rotterdam
Beschrijving: mobiliteitskaart voor potentieel alle werknemers van Hogeschool Rotterdam en aanverwante dienstverlening Het uitgangspunt is dat alle werknemers (ca 4000) een mobiliteitskaart kunnen krijgen om te reizen met het OV voor woon-werkverkeer en dienstreizen. Het is de eigen keuze van de werknemer om te gaan reizen met het OV. Wij verwachten dat 1.800 werknemers vanaf het begin een kaart nodig zullen hebben c.q. zullen aanvragen. Wij verwachten dat na 1 jaar ca 2.500 werknemers een kaart zullen hebben. Dit is een inschatting en daar kunnen geen rechten aan worden verleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingen