209968-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Duurzaamheidsexpertise ten behoeve van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI)
Referentienummer: EV/2022-03/DJI
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één
dienstverlener.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De inschatting is dat met deze opdracht jaarlijks een totaalbedrag zal zijn gemoeid van circa € 150.000 exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de historische afname en is afhankelijk van de behoefte en de budgetten die binnen DJI ter beschikking worden gesteld. De gegevens met betrekking tot de omvang van de Opdracht zijn een indicatie en een momentopname. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Het eerdergenoemde cluster duurzaamheid is voornemens om jaarlijks een budget ter beschikking te stellen van 150.000 euro waarbij samen met de Opdrachtnemer de uit te voeren werkzaamheden en resultaatafspraken worden bepaald.
De geraamde opdrachtwaarde is €600.000 exclusief btw over de maximale looptijd inclusief verlengingen voor het samenstel van alle te verstrekken opdrachten binnen de beoogde Overeenkomsten. De geraamde opdrachtwaarde is gebaseerd op basis van cijfers uit het verleden. De maximale afname voor deze Opdracht is vastgesteld op 150% een bedrag van €900.000,-.